Sultangazi Samsung Servisi

Samsung   Yeni Mah., İstanbul Cad. 1-3-A, 34250 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Sultangazi Samsung servisi, adını ve marka değerini klima kombi hizmeti vererek farklılaştırmaktadır. Telefonlarca bilgi alabilirsiniz

İstanbul Sultangazi Samsung Servisi Harita Konumu

Samsung Sultangazi Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Sultangazi Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Sultangazi Samsung Servis Hizmetleri

İstanbul / Sultangazi bölgesinde Samsung yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Sultangazi Samsung Kombi Servisi
Klima Servisi
Sultangazi Samsung Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Sultangazi Samsung Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Sultangazi Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Sultangazi Samsung Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Sultangazi Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Sultangazi Samsung Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Samsung Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Sultangazi Samsung Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Sultangazi Samsung Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Sultangazi Samsung Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Sultangazi Samsung Davlumbaz Servisi

Sultangazi Samsung Servisi Hakkında

Sultangazi ilçesi ve çevresinde her zaman oluşturulması gereken kaliteli bir hizmet söz konusudur. Bu nedenle ilerleme sağlanan her iş kapsamında farkındalık yaratarak yolumuza devam etmekteyiz. Hareket alanımız sadece ilçe genelinde olmamaktadır. İlçe dışına çıkmamızın gerekçeleri olarak teknisyen arkadaşlarımızın müsaitlik durumunun aynı orantıda gerçekleşiyor olması gerekmektedir. Sultangazi Samsung servisi, bu tarz bir sistematiğin içerisinde yer alarak her zaman farkını ortaya koymayı başarmıştır.

Samsung servisi Sultangazi doğrultusunda bir şeyler yapılması için süregelen değişimleri sonuna kadar kullanmak gerekmektedir. Başta teknolojinin ne derece etkili olduğunu bildiğimizi belirtmek isteriz. Her zaman bu farkındalığı saplamanın çeşitliliği içerisinde süregelen hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Bu devamlılığı sağlarken çeşitliliği de aynı orantıda sunarak farkımızı Sultangazi çevresinde Samsung servisi olarak koymaktayız. Klima ve kombi gibi seçeneklere sahip olduğumuzu belirtmek istemekteyiz. Sonuçlarını en iyi şekilde tasarladığımız için hizmetlerin farklı uygulamalar eşliğinde sunuluyor olması da önem arz etmektedir.

Sultangazi Samsung servisi, marka değerini en iyi şekilde sunmaktadır. Süregelen değişimleri en güzel şekilde belirterek hareket etmektedir. Sorularınızı ve önerilerinizi dikkate almayı da  ihmal etmemektedir. Bu ihmalkarlığın  bizlere ne şekilde geri döneceği bilinen bir gerçek olduğu için her zaman özen gösterilen bir servis hizmetiyle sizlere sesleneceğiz. Dilek ve şikayetleriniz için anında hizmet politikasını devreye sokmayı çok iyi bilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti her şeyin önünde ve öncesinde gelmektedir.