Şişli Samsung Servisi

Rebel Elektronik Samsung Servisi   Merkez Mahallesi, Büyükdere Cd. No:17, 34381 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Şişli Samsung servisi adı altında klima ve kombi hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ürün hizmeti için her zaman sizlerin yanındayız.

İstanbul Şişli Samsung Servisi Harita Konumu

Samsung Şişli Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Şişli Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Şişli Samsung Servis Hizmetleri

İstanbul / Şişli bölgesinde Samsung yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Şişli Samsung Kombi Servisi
Klima Servisi
Şişli Samsung Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Şişli Samsung Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Şişli Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Şişli Samsung Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Şişli Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Şişli Samsung Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Samsung Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Şişli Samsung Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Şişli Samsung Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Şişli Samsung Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Şişli Samsung Davlumbaz Servisi

Şişli Samsung Servisi Hakkında

Şişli Samsung servisi, adından da anlaşılacağı üzere belirli bir güruhun kullanmış olduğu sistematiği kapsamaktadır. Ayrıca belirtmek isteriz ki Samsung markasının ne derece güvenilir olduğu ne derece mantıklı bir izlenime sahip olduğu gerçeği göz ardı edilmemelidir. Bu nedenle ilerleme sağlanan her iş bazında uygulama alanlarını genişleterek, kendimize apayrı bir dünya kuruyor, harikulade işleri başarabileceğimizi bildiğimiz için o düzeyde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Şişli Samsung servisi, ilerleme kat edilmesi gereken ne kadar yol varsa; bu denli ilerleme sağlamak için tüm yolları denemeyi göze almaktadır. Ayrıca teknisyen kadrosunun varlığı içerisinde farkını ortaya koyarak diğer servislere de göz dağı vermektedir. Ayrıca belirtmek gerekir ki her zaman oluşacak sorunlarda farklı bir uygulama metodu benimseneceği akıllara kazınmalıdır.

Samsung servisi Şişli genelinde klima ve kombi gibi seçeneklerin bulunuyor olması, cazip bir durum olarak göze çarpmaktadır. Ancak belirtilesi bir durum olarak karşımıza servis hizmetinin klima ve kombi ürünlerinde ne derece titiz çalışıyor oluşu gelmektedir. Ayrıca sistemli ve bir o kadar da kombinasyonlu hizmetlerde çözüm süreçlerimiz o denli düşmektedir ki neyin ne şekildeki bir çalışmanın sonucunda ortaya çıktığı öngörülememektedir.

Şişli çevresinde Samsung servisi hizmetine soyunmanın aktif bir sosyal medya ve telefon numarasından geçtiğini bilmekteyiz. Müşterilerimizin bizlere ulaşma konusunda herhangi bir sorun yaşayacağını sanmayarak; ilerleyişimize devam etmekteyiz. Müşterinin memnun edilmesi gerekmektedir.