Güngören Samsung Servisi

Keskin Teknik Servis Merkezi   Merkez Mahallesi, Necip Fazıl Kısakürek Cd. No:134, 34164 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Güngören Samsung servisi doğrultusunda kaliteli ve mantıklı klima ve kombi hizmetlerine telefon numarası eşliğinde yer veriliyor.

İstanbul Güngören Samsung Servisi Harita Konumu

Samsung Güngören Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Güngören Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Güngören Samsung Servis Hizmetleri

İstanbul / Güngören bölgesinde Samsung yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Güngören Samsung Kombi Servisi
Klima Servisi
Güngören Samsung Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Güngören Samsung Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Güngören Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Güngören Samsung Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Güngören Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Güngören Samsung Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Samsung Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Güngören Samsung Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Güngören Samsung Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Güngören Samsung Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Güngören Samsung Davlumbaz Servisi

Güngören Samsung Servisi Hakkında

Güngören Samsung servisi olarak göreve gelen çeşitli servislerden sadece bir tanesiyiz. Ancak bu konuda çok iddialı olduğumuz gerçeğini de yadsımadan gerçekleştirmekteyiz. Süregelen değişimleri de adımıza yakışır bir şekilde standartların dışında gerçekleştirmekteyiz. Özellikle klima ve kombi konusunda ne derece görev yapıldığı hangi aşamada hangi çözüm yollarının işlendiği de ayrıca önem arz eden konuların başında gelmektedir. Analiz algımızı her zaman sizlere net ve orantılı bir şekilde sunmayı başardığımızı düşünmekteyiz. Bu durumlar kapsamında en yakından şahit olan müşterilerimizin  bizlere karşı tutumu da aynı orantıda pozitif olmaktadır.

Samsung servisi Güngören bağlamında ulaşılır olabilmek adına çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Ayrıca bu çalışmaları günü birlik haftalık ve aylık olmak üzere 3 analiz sürecine tabi tutmaktayız. Süregelen değişimleri sürekli mantıksal harcamalar içerisinde değerlendirerek çözüm sürecimize entegre etmekteyiz. Sistemli ilerleme sağlanan ve çeşitliliğin talep edildiği platformumuzda hiçbir zaman mağdur etmeme amacındayız.

Güngören Samsung servisi olarak kapsamlı telefon numaralarına, mesaj ortamına bir de sosyal medya hesaplarına sahibiz. Bu nedenle sistemli bir ilerleme sağlanırken, bu 3 özellikte bizlere ulaşmanız için çalışılmaktadır. Ayrıca eleştiri ve öneri dileklerinizde bulunmanızda hiçbir sakınca yoktur.

Güngören çevresinde Samsung servisi hizmetine bir yenisini daha eklemek istersek, buna şüphesiz ki sistemin başında yer alan akıllı telefon tamirleri somut bir şekilde gözükecektir. Bakım ve onarım seçeneklerimizin de bulunduğunu belirtmek isteriz.