Fatih Samsung Servisi

Çözüm Elektronik Yetkili Servis Hizmetleri   Siyavuşpaşa Mahallesi - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Fatih Samsung servisi olarak klima ve kombileriniz hatta televizyonlarınızda yaşanacak sorunları anında çözüme kavuşturuyoruz.

İstanbul Fatih Samsung Servisi Harita Konumu

Samsung Fatih Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Fatih Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Fatih Samsung Servis Hizmetleri

İstanbul / Fatih bölgesinde Samsung yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Fatih Samsung Kombi Servisi
Klima Servisi
Fatih Samsung Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Fatih Samsung Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Fatih Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Fatih Samsung Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Fatih Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Fatih Samsung Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Samsung Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Fatih Samsung Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Fatih Samsung Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Fatih Samsung Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Fatih Samsung Davlumbaz Servisi

Fatih Samsung Servisi Hakkında

Fatih Samsung servisi olarak görev yapan bizler, markamızın en ince detaylarını dahi çalışarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve bir o kadar da farklı servis içerikleriyle gelerek farkındalık yaratmaktayız. Süregelen değişimleri teknolojiye entegre ederek ilerlemek; özellikle de klima kombi gibi ürünlerce servis alanında farklı metotları entegre etmek bir hayli müşteri memnuniyetini etkileyen unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Samsung servisi Fatih olarak çeşitliliği her zaman savunan yapımızdan hiçbir şey kaybetmemiş haldeyiz. Rekabet ortamının olması, siz değerli müşteriler nezdinde daha sağlıklı servis hangisi ise; o konu kapsamında seçim yapabilme özgürlüğünü sunmak istemekteyiz. Sonuç olarak bizlerin sizlerce seçiliyor olması da son derece takdire şayan bir durum olmaktadır.

Fatih çevresinde Samsung servisi doğrultusunda hizmetlerde bulunuyor olmak, sistemsel ilerleyişlerin en güzel oluşumu olarak karşınıza çıkmaktadır. Genellikle montaj ve demontaj seçenekleri ile hizmet veriyor olsak da tamir, bakım ve onarım hizmetlerini de ayrıntılı bir şekilde huzurlarınıza sunuyoruz. Başarı kavramını da bu veriler sayesinde elde edebildiğimizi belirtmek isteriz. Başarı algısını oluştururken farkındalığın oluşması ve amaçlarımız kapsamında doğru adımların atılması bizleri de mutlu etmektedir.

Fatih Samsung servisi, irtibata konusuna fazlasıyla özen göstermektedir. Bu özen durumlarını inceleyecek olursak, farklı bir izlenim yaratılması ve bu izlenim çerçevesinde telefon numarasına ulaşılması adına çalışmalar sürekli bir şekilde devam etmektedir. Müşterilerimize sosyal medya hesaplarımız doğrultusunda da hizmetlerimizi sunuyoruz.