Zeytinburnu Bosch Servisi

Bosch Servisi   Yeşiltepe Mahallesi, 56. Sk. No:39, 34025 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Zeytinburnu Bosch servisi olarak klima ve kombi ürünlerinde oluşacak aksaklıklarda hizmetlerimizle telefonlarca yanınızdayız.

İstanbul Zeytinburnu Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Zeytinburnu Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Zeytinburnu Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Zeytinburnu Bosch Servis Hizmetleri

İstanbul / Zeytinburnu bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Zeytinburnu Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Zeytinburnu Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Zeytinburnu Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Zeytinburnu Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Zeytinburnu Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Zeytinburnu Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Zeytinburnu Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Zeytinburnu Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Zeytinburnu Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Zeytinburnu Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Zeytinburnu Bosch Davlumbaz Servisi

Zeytinburnu Bosch Servisi Hakkında

Zeytinburnu ilçesi ve çevre ilçelerde ulaşılır olabilmek adına çalışmalar başlatılmış durumdadır. Teknolojiyi sonuna kadar kullanmanın yollarını arayan bizler, her zaman ilerleme sağlamak adına çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Sistemli bir şekilde farkındalık yaratmak için çalışmalarımızı profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca belirtmek isteriz ki sistematiği oluştururken, müşterilerimizin hangi koşullarda mağdur olacağını da iyice detaylıca araştırmaktayız. Süregelen değişimleri de kendimize ait bir uygulama metoduyla çalıştırmaktayız. Ayrıca belirtmek isteriz ki ilçe genelinde yaşanılacak en ufak bir sorunda anında ulaşılır olacağımızın garantisini vermekteyiz. Zeytinburnu Bosch servisi, her zaman sizlere hizmet sağlamakla yükümlüdür.

Zeytinburnu Bosch servisi, klima ve kombi alanlarında çalışmaktadır. Özellikle bu çalışma alanları kapsamında farkındalığı sonuna kadar sunarak, amaca ulaşılması konusunda hat safhada çalışılmaktadır. Tamir, bakım ve onarım gibi seçeneklerin olması artı bir avantaj oluşturmaktadır. Süregelen değişimleri harikulade bir şekilde servis hizmetine entegre etmeyi de bilmenin olumlu yansımalarını her zaman yaşayacağımızı belirtmek isteriz.

Zeytinburnu çevresinde Bosch servisi kapsamında değerlendirildiğimiz için çeşitli servis algısını da tanıtmaktayız. Hatta başta sistemli bir değişim gösteren ürünlerde öncelikli olarak hedef sayıya ulaşılması esas amaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Karşımıza çıkan bu durumları müşterilerimize çeşitli bir algoritmada sunduğumuz için birçok neticeyi öngörerek hareket etmekteyiz.

Bosch servisi Zeytinburnu şubesince hareket etmek, telefon numarası ve sosyal medya imlemeleriyle birlikte çeşitliliği sağlamak başat görevimiz olarak kalmaktadır. Her zaman müşterilerimizin yanında yer alacağız.

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları