Şişli Bosch Servisi

Şişli Bosch Servisi   Merkez Mahallesi, Güvenç Sk. No:4, 34458 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Şişli Bosch servisi olabilmek adına klima ve kombi ürünlerinde çalışmalarımızı sürdürüyor, telefon numaralarıyla hizmet veriyoruz

İstanbul Şişli Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Şişli Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Şişli Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Şişli Bosch Servis Hizmetleri

İstanbul / Şişli bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Şişli Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Şişli Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Şişli Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Şişli Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Şişli Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Şişli Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Şişli Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Şişli Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Şişli Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Şişli Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Şişli Bosch Davlumbaz Servisi

Şişli Bosch Servisi Hakkında

Şişli Bosch servisi olabilmek adına öncelikle marka ve semt adının önemini tam olarak bu noktada görmekteyiz. Şişli, İstanbul için son derece mantıklı ve akıl vari bir yer olarak karşımıza çıkmakta. Bosch markası, zaten yılların eskitemediği güzellikleri barındırmaktadır. Türkiye’deki 5 evden birinde Bosch markası kullanılmaktadır. Bu nedenle o 5 evden birisi kesin bir yargı olarak Şişli’de de bulunmaktadır. Bu nedenle kalite ve güven ilkeleri ön plana çıkarak sorunların çözüm süreçlerinde önemli rol oynayan servis çerçevesince karşınızda bulunmakta. Süreç yönetimi konusunda artık sistematik bir hale bağlayan servisimiz, çözüm yollarını sizlere sunarak alternatif yollar çerçevesinde seçim yapmanızı talep etmektedir.

Klima ve kombi gibi ürünleri baz alarak hareket etmeyi önemsemekteyiz. Bakım ve onarım sistemleri daha ağır olan bu ürünler, farklı metotlar gerektirdikleri için değişik bir kulvarda yer alırlar. Müşterilerimize her zaman söylediğimiz gibi bakımları geciktirmediğiniz sürece asla sorun yaşanmamaktadır. Ürünleri tam randımanlı bir şekilde kullanmanız içten bile değildir. Şişli çevresinde Bosch servisi imkanlarına değindik ve ücret sistemi hakkında teknisyen arkadaşlarımızın kalıtsal hizmet bedelleri bulunduğu için farklı bir ücretle karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır.

Bosch servisi Şişli şubesince en mantıklı ve  makul olan elbette vermiş olduğumuz hizmetlerin sisteme uygun bir şekilde adapte edilmesidir.

Şişli Bosch servisi olarak ulaşılır olmak, arandığında açılması gibi küçük ama etkili olaylara da önem göstermekte olup, müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. 

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları