Silivri Bosch Servisi

Silivri Bosch   Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Hacı Pervane Cd. 4A, 34570 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Silivri Bosch servisi olarak kaliteli ve işbirlikçi yaklaşımla telefon numarası eşliğinde sizlerin yanında yer almayı borç biliyoruz.

İstanbul Silivri Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Silivri Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Silivri Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Silivri Bosch Servis Hizmetleri

İstanbul / Silivri bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Silivri Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Silivri Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Silivri Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Silivri Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Silivri Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Silivri Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Silivri Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Silivri Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Silivri Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Silivri Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Silivri Bosch Davlumbaz Servisi

Silivri Bosch Servisi Hakkında

Beyaz eşya konusunda ne derece kalite sahibi olduğu bilinen bir gerçek olan marka, dünya algısındaki yerini sağlamlaştırdığı gibi ülke genelinde de farkını ortaya koyuyor. Ayrıca belirtmek isteriz ki sistemli birer marka algısından kurtulup, tek başına icraatta bulunuyor olması da son derece önem arz eden bir durum olarak karşılaşılmaktadır. Silivri Bosch servisi, aynı orantıda hizmet eden en kaliteli servis altyapısı olarak dikkat çekmektedir. Bu durumlar içerisinde farkını ortaya koymanın kazandığını belirtmek isteriz.

Silivri Bosch servisi, adına ve marka değerine yakışır bir hizmeti, servis kapsamındaki başarılarıyla taçlandırmayı ihmal etmemektedir. Bu çeşitliliğin ne derece gerçek olduğunu belirtmek de önem arz eden durumların başında gelmektedir. Bu durumlar içerisinde çeşitliliğin sağlanması için çalışmalarımızın devamlılığı önem arz etmektedir.

Bosch servisi Silivri şubesi genelince teknisyen arkadaşlarımızın klima ve kombi konusunda son derece bilgi sahibi olması çözüm sürelerini en kısa zaman dilimine kadar indirmektedir. Süregelen değişimleri en ince detayına kadar değerlendirirken ne derece önemli bir argümanın içerisinde yer alındığını belirtmek de son derece önem arz etmektedir.

Silivri çevresinde Bosch servisi kapsamında işlemlerin garanti içerisinde olduğunu belirtmek istemekteyiz. Bu çerçevede ne derece önemli bir iş ahlakının olduğu ve ne şekilde sistemin oluşturulduğunu bilmek önemli olacaktır. Müşterilerimize en ince detayına kadar yapılan işi göstermek istemekteyiz. Sonuç olarak kaliteyi göstermek demek müşterinin memnuniyet algısıyla doğru orantılı seyretmektedir.

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları