Kağıthane Bosch Servisi

Kağıthane Bosch Servisi   Çağlayan, Kanarya Sk. No:4, 34469 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Kağıthane Bosch servisi doğrultusunda klima ve kombi ürünlerine farklı metotlar uygulayarak çözüm sürecine dahil etmekteyiz.

İstanbul Kağıthane Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Kağıthane Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Kağıthane Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Kağıthane Bosch Servis Hizmetleri

İstanbul / Kağıthane bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Kağıthane Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Kağıthane Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Kağıthane Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Kağıthane Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Kağıthane Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Kağıthane Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Kağıthane Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Kağıthane Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Kağıthane Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Kağıthane Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Kağıthane Bosch Davlumbaz Servisi

Kağıthane Bosch Servisi Hakkında

Kağıthane’de çeşitli beyaz eşya ve ısıtma soğutma sistemleri üzerine servisler bulunmaktadır. Ancak bilindiği üzere maalesef tam randıman alınamadığı için sorunsuz bir şekilde hizmet verilmesi söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle ilerleme sağlanırken her zaman pürüzlü bir etkileşim söz konusu olmaktadır. Kağıthane  Bosch servisi, adına ve marka değerine yakışır bir şekilde ilerleme sağlanması için çalışmalarını garanti kapsamında sunmaktadır. Bu garantinin de ne derece önemli olduğu, müşterilerimize sunduğumuz kalitenin sonucunda belli olmaktadır.

Kağıthane Bosch servisi, teknisyen kadronun varlığı içerisinde diğer servislerle olan rekabette ne şekilde önde olduğunu göstermektedir. Teknisyen kadronun tamir, bakım ve onarım hizmetlerinde dakika tutarak ilerlemeleri, çözüm süreçlerini en kısa zamanda gerçekleştirmeleri önem arz eden argümanlar olarak göze çarpmaktadır. Özellikle klima ve kombi konusunda verilen hizmetin kalite ve güvenilirliği tartışmaya açılmadan gerçekleştirilmektedir.

Bosch servisi Kağıthane şubesince mevsimsel değişimlerin yaşandığı klima kombi ürünlerinde hizmet verdiğimizi yinelemek isteriz. Elbette beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve ankastre ürünlerde de kaliteli hizmetlerimiz söz konusu olmaktadır. Ayrıca belirtmek isteriz ki çeşitliliği sağladığımız her ilçede ulaşım olanaklarını iyileştirerek, daha rahat bir hizmet bütünlüğü oluşturmaktayız.

Kağıthane çevresinde Bosch servisi olarak görev yaparken; telefon numarasının  önem arz ettiğini ve bu önem arz eden telefon numaralarının aktif bir şekilde sorunsuz irtibat oluşturmasıyla bizzat ilgilenmekteyiz. Müşterilerimizin en kısa sürede hizmeti çağırabilmeleri için çalışmalarımız devam edecektir. 

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları