Fatih Bosch Servisi

Fatih Bosch Servisi   Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Tiftik Sk. No:5, 34083 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bosch servisi Fatih şubesince ilerleme kat edebilmemiz adına klima ve kombilerde yaşanacak sorunlarınızı çözmeyi bilmekteyiz.

İstanbul Fatih Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Fatih Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Fatih Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Fatih Bosch Servis Hizmetleri

İstanbul / Fatih bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Fatih Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Fatih Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Fatih Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Fatih Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Fatih Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Fatih Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Fatih Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Fatih Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Fatih Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Fatih Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Fatih Bosch Davlumbaz Servisi

Fatih Bosch Servisi Hakkında

Fatih ve çevresinde geniş bir kitlenin bulunuyor olması ve bir o kadar da farklı markanın barınıyor olması, bizler açısından önem arz eden bir durum olmaktadır. Bosch markası özellikle ilgilendiğimiz ve beyaz eşyadan tutun ankastre algısına ısıtma soğutma sistemlerinden tutun elektrikli ev aletlerine kadar birçok alanda sunmuş olduğu ürünlerin olası yaşanacak sorunlarını çözmek adına sizlerin yanında yer almaktayız. Fatih Bosch servisi bu amaçlar doğrultusunda yanınızda yer almaktadır.

Fatih çevresinde Bosch servisi kapsamında bir ürününüz tamir edildi. Ancak baktınız ve sorun nüksetti. Hiçbir sıkıntı çıkarılmadan ürün evinizden alınıp bizzat sistemimiz çerçevesinde tamir edilip eski haline getirilerek sizlere teslim edilir. Ve bu durum, 1 yıllık garantinizin başlamış olduğuna tekabül eder. Ayrıca yaşanan sorunun ücretsiz bir şekilde çözüldüğünü de belirtmek isteriz.

Bosch servisi Fatih şubesince hareket ederken dikkat edilen ilk unsur, teknisyen arkadaşlarımızla aynı orantıda gidip gitmediğimizdir. Bu durumlarda yaşanacak aksilik hemen düzeltilerek rayına oturtulur. Süregelen değişimler, bizlerin daha temkinli olmasını sağlamaktadır. Hem temkin hem de önlem almamızda etkili olan bir yöntem olmaktadır.

Klima ve kombi gibi mevsimsel ürünlerde yaşanacak sorunlar aynı hassasiyetle çözülmektedir. Ayrıca belirtmek isteriz ki sistemli bir ilerleyiş çabasına girmek de servis kapsamında artı puana işaret etmektedir. Telefon numaramızın bulunduğunu, elektronik ortamlarca bizlere ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Müşteri memnuniyetinin en kapsamlı şekilde işlerlik kazandığı bünyemiz, sizler için devamlı çalışacaktır. 

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları