Eyüp Bosch Servisi

Eyüp Bosch Servisi   Rami Cuma Mahallesi, Edebiye Cd. No:4, 34312 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bosch servisi Eyüp şubesince telefon numaraları aktif bir şekilde klima ve kombi ürünlerinde yaşanan sorunları çözmektedir.

İstanbul Eyüp Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Eyüp Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Eyüp Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Eyüp Bosch Servis Hizmetleri

İstanbul / Eyüp bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Eyüp Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Eyüp Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Eyüp Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Eyüp Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Eyüp Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Eyüp Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Eyüp Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Eyüp Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Eyüp Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Eyüp Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Eyüp Bosch Davlumbaz Servisi

Eyüp Bosch Servisi Hakkında

Bosch, marka değeri olarak dünya genelinde farkını ortaya çıkarmış bir firmadır. Bu nedenle güvenilirlik konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması buna bağlanmaktadır. Bosch, kendi ürünlerine güvendiği kadar müşteri portföyüne de toz kondurmamaktadır. Bu nedenle kullanıcılarını güvenilir bir algıda mağdur etmemeyi amaç edinmiştir. Süregelen servis hizmetlerinde genellikle yaşanılan hataları tekrarlamamaya çalışan bir teknisyen kadromuz bulunmaktadır. Özellikle teknisyen arkadaşlarımızın son derece deneyimli ve bilgi sahibi olduğunu vurgulamak isteriz. Ayrıca Eyüp Bosch servisi bazında çalıştığımızı da eklemekteyiz.

Eyüp çevresinde Bosch servisi olarak hizmet vermenin zorlukları, pek de bizleri etkilememektedir. Bu nedenle ilerleme süreçlerine dayanarak; kullanım alanı sistematik bir şekilde oluşturulmaktadır. Ulaşılır olmak adına çalışmalarını hızlı ve dürüst ilkelerce gerçekleştiren marka, adına yakışır bir şekilde elinden geldiğince her yere hizmet götürmektedir.

Bosch servisi Eyüp şubesi, metotlarını uygulama anlayışına entegre etmektedir. Bu nedenle müşterilerinin hangi sorunu yaşadığını rahatlıkla bularak, çözüm aşamasına geçmektedir. Ayrıca klima ve kombi gibi ürünlerce hizmet ağının geniş olduğunu belirtmek isteriz. Kendi uygulama yöntemleriyle sorununuzu anında çözmeyi bilmektedir.

İrtibat numarası olarak Eyüp Bosch servisinin sitesine göz attığınız takdirde sorunsuz bir şekilde bulacağınıza emin olmaktayız. Ayrıca elektronik ortamlarca da hizmet verdiğimizi belirtmekteyiz. Her üründe olmasa da çoğu genel ürünlerde hizmet verdiğimizi yinelemek isteriz. Müşteri memnuniyetine son derece önem verdiğimiz bilmenizi isteriz. Ayrıca mağduriyetlerinizde sizlere sağladığımız bir de garanti süreci olduğunu eklemekteyiz.

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları