Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi   Altınşehir Mahallesi, Dağ Sokağı No:13, 34494 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Başakşehir Bosch servisi, marka değerini kaliteli bir şekilde sunmanın ayrıcalığını klima kombi hizmeti vererek sağlamaktadır.

İstanbul Başakşehir Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Başakşehir Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Başakşehir Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Başakşehir Bosch Servis Hizmetleri

İstanbul / Başakşehir bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Başakşehir Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Başakşehir Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Başakşehir Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Başakşehir Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Başakşehir Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Başakşehir Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Başakşehir Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Başakşehir Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Başakşehir Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Başakşehir Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Başakşehir Bosch Davlumbaz Servisi

Başakşehir Bosch Servisi Hakkında

Başakşehir Bosch servisi, sistemin en yegane parçası olan bakım hizmetlerine ayrı bir önem vermektedir. Süregelen değişimleri de teknolojiye uyarlamayı başarmak büyük bir meziyettir. Sonuç olarak kalitenin demlerini sonuna kadar müşteriye hissettirmek önemlidir. Süregelen değişimleri kalite ve başarı argümanlarıyla her zaman destekleyeceğimizi belirtmek isteriz. Bosch, farkını sonuna kadar ortaya koymaktadır. Klima ve kombi ürünlerinde teknisyen kadronun son derece kaliteli işler başarması, her seferinde neyin nasıl olması gerektiğini açıklar niteliktedir. Sistemsel ilerleme sorununu her zaman çözmeyi bilerek hareket etmektedir.

Başakşehir çevresinde Bosch servisine rastlamanın gereklerini sonuna kadar bilmek önemli olmaktadır. Sistemin bir parçasını temsil eden ürünler, kaliteli hizmete muhtaç oldukları için servis konusunda bizlere gelmeniz sizlerin sorunlarını anında ortadan kaldıracaktır. Hoş, tekrar sorun yaşanması durumunda her zaman yanınızda yer alacağımız için garanti kapsamında değerlendirdiğimiz birçok anekdot bulunmaktadır. Süregelen değişimleri de aynı metotlarca entegre etmekteyiz.

Bosch servisi Başakşehir şubesi, her zaman müşterisinin memnuniyeti için çabalar. Bu çabanın sonuçlarını elbette görmek basit olmamaktadır. Ancak sizlere sağlanan hizmet durumunun süreklilik kazanması adına ilkelerce çalışıldığını çözüm süreçlerinde  gayet somut bir şekilde göreceğinizi belirtmek isteriz. Sonuçların güzel ve kalite çerçevesinde geliyor olması, önemli bir argümanın dışa vurumu olarak adlandırılmaktadır.

Başakşehir Bosch servisi, hizmetlerine devam ederken, atlanmaması gereken çok önemli bir durum söz konusu olmaktadır. Bunlardan bir tanesi tamir diğeri ise; bakım olmaktadır.

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları