Bahçelievler Bosch Servisi

BOSCH BAHÇELİEVLER SERVİSİ   Şirinevler Mahallesi - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bahçelievler Bosch servisi, klima ve kombi konusunda farkındalık yaratarak çözüm sürecine telefon numarasını da eklemiştir.

İstanbul Bahçelievler Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Bahçelievler Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Bahçelievler Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Bahçelievler Bosch Servis Hizmetleri

İstanbul / Bahçelievler bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Bahçelievler Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Bahçelievler Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Bahçelievler Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Bahçelievler Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Bahçelievler Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Bahçelievler Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Bahçelievler Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Bahçelievler Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Bahçelievler Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Bahçelievler Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Bahçelievler Bosch Davlumbaz Servisi

Bahçelievler Bosch Servisi Hakkında

Bosch markasınca ilerleme sağlanması adına çalışmalarımızı kaliteli ve bir o kadar da mantıklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Süregelen değişimleri çözüm aşamalarımıza entegre etmeyi doğru bulmaktayız. Hareket etmenin sonucunu her zaman alacağımızı görmek de önemli olmaktadır. Hizmetlerimizi kaliteli ve bir o kadar da sistematik şekilde gerçekleştirmekten ötürü çalışmalarımıza hız vermekteyiz. Bahçelievler Bosch servisi, kapsamlı ve kaliteli hizmet argümanlarını huzurlarınıza sunmanın farkındalığını yaşamaktadır. Ayrıca belirtmek isteriz ki sistemin en nadide parçası olarak hareket etmek en nihai kararların sonucuna göre oluşmaktadır.

Bahçelievler Bosch servisi, marka değerine yakışır bir şekilde klima ve kombi ürünleri başta olmak üzere hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerden başlıcaları; tamir, bakım, onarım ve montajdır. Ek olarak yedek parça, ikinci el ve aksesuar hizmetleri de mevcuttur. Süregelen değişimleri en kaliteli şekilde sunmayı başaran bir mantalitede sizlerin yanında yer almaktayız. Süregelen değişimleri en mantıklı şekilde sunmak yegane amacın en nihai doğrultusu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bahçelievler çevresinde Bosch servisi olarak görevlendirmelerimiz, kalitenin sorumluluğunda gerçekleşmektedir. Ayrıca belirtmek gerekir ki sistemin bilhassa farklı işliyor oluşu önemlidir. Önemli bir icraatın yegane temeli, farkındalık yaratan bir marka olarak hareket etmektir. Bizler de bu durumu çok rahat bir şekilde gerçekleştirerek, müşterilerimize sunuyoruz.

Bosch servisi Bahçelievler şubesi, aktif telefon numarası kapsamında değerlendirilmektedir. Bu durumların neticeler doğrultusunda hareket ediyor oluşu, müşteri memnuniyetince önem arz etmektedir.

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları