Yıldırım Altus Servisi

YILDIRIM REGAL ALTUS SERVİSİ   Yenımahalle Mahallesi, Devrengeç Cd. No:13, 16360 - Bursa / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Yıldırım Altus servisi; telefon numarası eşliğinde hizmet veren, kalite sahibi, klima ve kombilerinize özen gösteren bir servistir.

Bursa Yıldırım Altus Servisi Harita Konumu

Altus Yıldırım Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Yıldırım Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Bursa Altus Servisleri

Bursa ilinde bulunan Altus servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bursa Yıldırım Altus Servis Hizmetleri

Bursa / Yıldırım bölgesinde Altus yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Yıldırım Altus Kombi Servisi
Klima Servisi
Yıldırım Altus Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Yıldırım Altus Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Yıldırım Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Yıldırım Altus Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Yıldırım Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Yıldırım Altus Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Bursa Altus Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Yıldırım Altus Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Yıldırım Altus Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Yıldırım Altus Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Yıldırım Altus Davlumbaz Servisi

Yıldırım Altus Servisi Hakkında

İkinci el marka algısında üretilen Altus ürünleri, marka değerinin daha çok tercih edilmesi neticesiyle çok fazla rağbete uğrayarak; diğer kalite ve söz sahibi markaların konumuna gelmiş bulunmaktadır. Sürekli değişen ve gelişen teknoloji çerçevesinde müşterilerimize daha iyi bir kalite hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımıza çok fazla hız vermekteyiz. Bu hız algımızı kendimize göre değil, daha çok müşteri memnuniyeti ya da mağduriyet karinesi içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Yıldırım Altus servisi olarak Bursa genelinde hizmetlerimizi sunmayı borç bilmekteyiz. Süregelen değişimlere ayak uydurarak hızlıca çözüm yolları arayarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Başarı argümanları sayesinde hızımız iki katına çıkmaktadır. Mağdur olmamanız adına her zaman sizleri düşünen bir servis hizmeti olacağız.

Altus servisi Yıldırım şubesince klima, kombi gibi ısıtma soğutma sistemlerince huzurlarınızda bulunmaktayız. Özellikle klima ve kombi dışında beyaz eşya, ankastre ve elektrikli tüm ürünlerde tamir, onarım, bakım ve yedek parça hizmeti verebilmekteyiz.

Servis elemanlarımız sayesinde başarı kavramını birçok kez tadarak sizlere tecrübe çerçevesinde konuşmaktayız. Yıldırım Altus servisi olarak her zaman müşteri haklıdır algısıyla hareket etmekteyiz. Başarıyı bizlere sunan teknik ekibimize de teşekkürü borç bilmekteyiz. Özellikle farklı metotlar uygulayarak kapsamlı birer klima kombi servis hizmeti vermeleri de ayrıca takdire şayan bir durum olmaktadır. Teknik ekibimiz, güven telakki ettiği sürece çok daha iyi ve sağlam yerlere geleceğimizin garantisini verebiliriz.

Yıldırım çevresinde Altus servisi olabilmek adına sosyal medya hesaplarından tutun kapsamlı irtibat numarasına kadar tüm çeşitleri kullanmaktayız. Sizlerin en değerli ürün hizmetini almak zorunda olduğunuzu bilen bir servis hizmetiyle birliktesiniz.